пʼятниця, 17 березня 2017 р.

Різновиди наповнювачів у виробах TM Babybrok

Альтболл- сучасний наповнювач, який виробляється з нетканого поліефірного волокна. Силіконізовані кульки характеризуються високим рівнем пружності. Альтболл не містить шкідливих клеїв, тому що при виробництві він проходить спеціальний процес силіконізації без використання клею. Серед основних переваг матеріалу виділяють вологостійкість, гіпоалергенність, нетоксичність, повітрепроникність. Альтболл не вбирає сторонніх запахів, невибагливий в догляді, а вироби, у яких він використовується в якості наповнювача, мають ортопедичний ефект.

Альтмікро- інноваційний нетканий матеріал, виготовлений з суміші поліефірних мікроволокон на основі штучного лебединого пуху. Волокна досить м'які та пружні, і водночас об'ємні. Альтмікро- гіпоалергенний, антибактеріальний матеріал, не вбирає сторонніх запахів, добре зберігає тепло та пропускає повітря.

Альтфайбер- це поліефірний силіконізований наповнювач з високою ступінню теплоізоляції. Силіконове покриття матеріалу запобігає накопиченню вологи і забезпечує пружність матеріалу, завдяки чому легкий альтфайбер з невеликим об'ємом досить теплий і стійкий до зношення. Наповнювач гігієнічний та гіпоалергенний, добре зберігає форму після тривалого використання, швидко відновлюючи її після деформації під час використання.

АльтФілл мікро- синтетичний наповнювач для подушок і ковдр.  При його виробництві використовують тонке синтетичне поліефірне мікроволокно нового покоління. Вироби з цим наповнювачем легкі та м'які. Крім того вони відзначаються гіпоалергенністю, та довговічністю. Матеріал АльтФілл мікро не накопичує неприємні запахи. Зазначають також високі теплоізоляційні властивості та здатність виробів з таким наповнювачем легко відновлювати початкову форму впродовж тривалого часу та невибагливість у догляді.

Бамбукове волокно, незважаючи на тонкість, є надзвичайно міцним, що у свою чергу підвищує зносостійкість виробів з нього. Крім того, воно легке, при цьому добре утримує форму виробу впродовж тривалого часу, завдяки чому подушки та ковдри з бамбукового волокна зручні у використанні. Особлива речовина, яку містить бамбукове волокно, називається bamboo kun. Вона захищає рослину від шкідливих мікроорганізмів.

Капок- це натуральне волокно бавовняного дерева сейба, яке у 8 раз легше за бавовну. Волокно відштовхує воду,  має чудові теплопровідні властивості. Тонка воскова плівка, що покриває волокно, не пропускає комах та мікроорганізми.

Латексний поролон- це високоеластичний матеріал, який складається з м'якого пінополіуретану. Виробляється з простого поліефіру, має високу еластичність, йому не шкодить вплив низьких температур і вологи. Повітрепроникний і пружний матеріал з гіпоалергенними властивостями.

Модал-це модернізоване віскозне прядильне волокно, що виробляють з целюлози, яку отримують з деревини в результаті віскозного процесу. Розривна міцність його вище, ніж у віскози, а за гігроскопічностю він перевершує бавовну (майже в 1,5 рази).Модал має низький відсоток усадки, залишається м'яким після прання за рахунок того, що його гладка поверхня не дозволяє домішкам залишатися на тканині.

Поролон- це еластичний пористий матеріал, який складається з тонкостінних пор, наповнених повітрям. Це міцний за хімічним складом і безпечний матеріал,  який не містить речовин, що викликають алергію і не вбирає пилу. Він не пліснявіє. Поролон гігієнічний і безпечний для здоров'я людини.

  • Поролон марки ST  виробляється з використанням одного, так званого базового поліолу. 
  • Поролон марки SM- для вогневого дублювання. Не містить шкідливих для озону речовин, вогнетривкий.   
  • Поролон марки EL- це покращена модифікація поролону марки ST, яка при однаковому об'ємі має більшу жорсткість. 
Хлопкопон- це обємне термофіксоване полотно, до складу якого входить суміш натуральних бавовняних і поліефірних силіконізованих волокон. Виробляється шляхом формування полотна за допомогою чесальної машини та перетворювача прочосу, а в термопічці відбувається легка фіксація волокна. Завдяки повному очищенню та спеціальній обробці волокно стає гіпоалергенним, екологічно чистим та довговічним матеріалом з відмінними властивостями терморегуляції та гігроскопічності.

Холлофайбер- нетканий матеріал нового покоління, що складається з волокон поліестеру, з'єднаних між собою під впливом високих температур. Відсутність клею, формальдегідів та інших поширених реагентів при виробництві робить поліефір максимально наближеним за екологічністю та безпекою до натуральних матеріалів. Серед основних ознак холлофайберу виділяють наступні: міцний, біологічно стійкий, теплий, повітрепроникний, пружний, зносостійкий.

Шерстепон- це неткане полотно, яке містить в собі суміш верблюжої або овечої шерсті та поліефірних силіконізованих волокон, що скріплюється за допомогою термоскріплення під впливом високих температур. Шерстепон- це унікальний утеплювач, який поєднує в собі переваги натуральних та синтетичних волокон. Він легкий, м'який та еластичний, який водночас не викликає алергічних реакцій, гігроскопічний та стійкий до зношення.

Штучний лебединий пух схожий за властивостями з натуральним. У процесі виробництва поліефірне та просочене силіконом мікроволокно нового покоління отримує звивисту структуру. Силікон використовують для підвищення зносостійкості та покращення споживчих властивостей матеріалу. Волокна досить м'які та пружні, і водночас досить об'ємні. Матеріал гіпоалергенний, антибактеріальний, не вбирає сторонніх запахів.

Hard Fiber - це нетканий матеріал нового покоління, який складається з порожніх волокон поліестеру, скручених у формі пружин і з'єднаних між собою під впливом високих температур. Вертикальне розташування і спіралеподібна форма волокон, переплетених між собою, утворюють міцну пружну структуру. Hard Fiber підходить як для зими, так і для літа, оскільки властивість циркуляції та об'єму повітря у ньому одні з найбільших.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Сторінки